Elektronická fakturace se Škoda Auto.

Společnost Škoda Auto, pro odstranění papírové agendy a zefektivnění spolupráce se svými dodavateli, rozšiřuje elektronickou fakturaci.

Elektronická komunikace umožňuje celkové zrychlení fakturačního procesu a přináší možnost využít přímou komunikaci mezi účetními (ERP) systémy bez nutnosti ručního zpracování.

Dodavatelé mohou využít následující možnosti pro komunikaci se Škoda Auto:

Automatické EDI řešení:

  • Po exportu faktury z účetního systému dodavatele může být faktura přeložena do formátu podporovaného společností Škoda Auto (VDA4938 – Global INVOIC) – detailní popis formátu lze stáhnout zde. Tento dokument je pak možné pomocí OFTP2 protokolu přenést na servery Škoda Auto – popis komunikačních parametrů naleznete zde.
  • Automatickou cestou lze přenášet také faktury s přílohou – popis standardu VDA4983 pro tento druh přenosu je zde.
  • V případě, že Vaše společnost nedisponuje nástroji na překlad faktur do požadovaného formátu Škoda (VDA4938 – Global INVOIC), případně faktur s přílohou (VDA4983) nebo nástroji pro automatické zasílání pomocí OFTP2 protokolu, neváhejte se obrátit na náš profesionální tým, který Vám s touto problematikou ochotně pomůže.

WebEDI řešení pro fakturaci – WebFakt:

  • Aplikace WebFakt umožňuje dodavatelům ručně importovat a zasílat faktury elektronicky. Po vytvoření faktury z účetního systému dodavatele je nutné dokument přeložit do podporovaného formátu, kterými jsou VDA4938 – Global INVOIC (popis zde) nebo Škoda XML faktura (popis zde).
  • Aplikace je pro dodavatele zcela zdarma, je třeba se nejdříve registrovat – více informací o registraci naleznete zde. Řešení WebFakt umožňuje k faktuře také připojit 1 přílohu ve formátu PDF. Pokud je potřeba pomoci s vytvářením vstupů do aplikace WebFakt, neváhejte se obrátit na naše odborníky.
Contact Icon

V případě zájmu o další informace se na nás neváhejte obrátit na níže uvedeném kontaktu:

Contact EDITEL
Jan Molnár EDITEL

Jan Molnár
Sales & Business Development Manager

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.