Silon logo

EDI PRO silon s.r.o.

Integrovaná EDI komunikace

Feature Icon

EDI komunikace

Feature Icon

EDI integrace

Nejdůležitějším požadavkem společnosti SILON na nový EDI systém, byla jeho plná integrace s informačním systémem Oracle JD Edwards (JDE) zajišťující hladké připojení a výměnu dat se všemi obchodními partnery. Implementační proces začal v prvním kvartálu roku 2018 s firmou Ideal Automotive a postupně se bude rozšiřovat, aby zahrnul ostatní obchodní partnery společnosti SILON.

Řešení

Řešení je založeno na EDI službě společností TELEDIN/EDITEL umožňující výměnu, konverzi, databázové služby a přímé propojení s informačním systémem zákazníka. Používanými komunikačními standardy jsou EDIFACT, ODETTE, VDA, XML, SAP IDoc, LCS Helios, SMS a další, všechny dostupné prostřednictvím veřejných datových sítí. Řešení bylo navrženo pro EDI komunikaci s partnerem Ideal Automotive, tak aby umožnilo výměnu zpráv typu VDA4913 (dodací list) a VDA4905 (odvolávka) a konverzi z/do formátu inhouse JDE.

S EDI řešením, které poskytuje EDITEL, se společnost SILON významně posunula k bezproblémovému a transparentnímu řízení dodavatelského řetězce. Dodavatel pro automobilový průmysl šetří čas i náklady a výrazně posílil kvalitu a spolehlivost svých služeb, což se v důsledku odráží i ve spokojenosti jeho zákazníků.

Společnost EDITEL CZ nám navrhla konstruktivní řešení pro komunikaci s naším partnerem IDEAL Automotive, které je přímo propojené s naším informačním systémem. Do budoucna
počítáme s připojením našich dalších obchodních partnerů, kde využijeme dlouholetých zkušeností kvalifikovaných konzultantů z EDITELu. Pavel Vítek, Vedoucí oddělení IT / CIO

EDITEL řešení pro SILON

 • Přímé propojení s informačním systémem SILONu
 • Tradiční EDI komunikace pro výměnu zpráv:
  • VDA4905 (odvolávka)
  • VDA4913 (dodací list)
 • Zabezpečená komunikace:
  • EDIFACT
  • ODETTE
  • VDA…

Benefity EDI pro SILON

 • Přehledné provázání jednotlivých zpráv obchodní výměny
 • Úspora času a financí
 • Snížení potencionálních chyb (není nutný ruční zápis)
EDI at Silon

O společnosti

SILON je předním výrobcem technických kompaundů a polyesterových střiží. Nabízí širokou řadu produktů a technickou asistenci. Individuální přístup k vývojovým projektům činí ze SILONu více než jen výrobce plastových materiálů. SILON zahájil své působení v roce 1950 a svůj obchodní model neustále zaměřuje směrem k inovacím a klientům. V dnešní době SILON zásobuje své klienty v Evropě, Asii, Africe, Severní Americe a Austrálii.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.